Jsme oficiálním distributorem produktů

 

Potřebujete ochránit firemní data před zneužitím? Máme pro vás řešení.

 

Ztráta nebo zneužití Vašich firemních dat může velmi vážně ohrozit chod Vaší roky budované a prosperující firmy. Jediný způsob jak se tomu bránit, je striktní rozdělení práv přístupu k datům uvnitř firmy a spolehlivé šifrování citlivých dat, které ochrání data proti zneužití třetí osobou například při ztrátě přenosného počítače či USB disku. Je také potřeba si uvědomit, že zabezpečení přístupu pomocí uživatelského účtu Windows není žádné zabezpečení. Zjistit heslo Windows je s pomocí specializovaného volně stažitelného programu otázka cca 2 minut, v případě odcizení hardwaru není nic jednoduššího, než váš pevný disk připojit do jiného počítače a kdokoliv může s Vašimi daty volně nakládat. Data ve Windows nejsou nijak šifrována.

 

Ke spolehlivému zabezpečení Vašich dat spouží program AreaGuard Neo

 

  • Šifruje všechna nebo vybraná uživatelská data na stolních a přenosných počítačích a centrálních sdílených úložištích.
  • Umožňuje nastavit povolená a nepovolená USB zařízení, na která lze data kopírovat a přenášet jak v zašifrované, tak nešifrované podobě.
  • Umožňuje jednoduše a efektivně nastavovat bezpečnostní pravidla šifrování a práce s USB zařízeními prostřednictvím správcovské konzoli.
  • Ochrana prostřednictvím AreaGuard Neo neklade žádné nároky na koncového uživatele a nemění způsob jeho práce. Nastavení a šifrování probíhá na pozadí, neobtěžuje uživatele a uživatel nemůže ochranu dat negativně ovlivnit nebo odmítnout.
  • Architektura produktu zajišťuje také ochranu proti ztrátě šifrovacích klíčů a eliminuje tak možnost ztráty dat při nemožnosti je dešifrovat.
  • Pokud uživatel přijde o své klíče a ztratí tak dočasně přístup ke svým zašifrovaným datům, je možné klíče opět zpřístupnit pomocí nouzové obnovy nastavení (recovery událost) a to v případě, že je uživatel mimo organizaci a bez přístupu k síti.
  • Proti konkurenci je AreaGuard Neo, při zachování maximálního zabezpečení, jednodušší, má krátkou reakční dobu, umožňuje okamžitý přehled o stavu ochrany a reakci na změny chování uživatele.
  • Má minimální nároky na provoz.

 

Pro návrh řešení na míru a kalkulaci nás neváhejte kontaktovat

design: jirimaly.cz